Zapraszamy do Salonów Jubilerskich Stańczyk w Leclerc i Wola Park

Grawerowanie Warszawa, zmniejszanie pierścionków.

Poszukujesz jubilera na Ursusie? Zapraszamy do naszego salonu, gdzie znajdziesz szeroki asortyment ekskluzywnej biżuterii.

Grawerowanie Warszawa

Nasza pracownia zajmuję się renowacją biżuterii. Dzięki fachowym umiejętnościom potrafimy sprostać trudnym ręcznym naprawom. Zanim klient zdecyduję się na taką naprawę, informujemy bezpłatnie o kosztach. Oczywiście nie są nam obce takie usługi jak skracanie, polerowanie, grawerowanie biżuterii czy zmniejszanie pierścionków. Co ważnie do renowacji przyjmujemy produkty nie tylko kupione w naszych salonach.

W naszej ofercie znajduje się również wyrób obrączek. W salonie jest ponad sto różnych wzorów, ale można je modyfikować w dowolny sposób. 

Serdecznie zapraszamy!

Sklep E.Leclerc Jerozolimskie
Poziom 0
ul. Jutrzenki 156
02-231 Warszawa

kom.601442497

Godziny otwarcia:
pn – sob: 10:00 – 20:00

Inne usługi jubilerskie

Jeżeli zależy Ci na wykonaniu biżuterii według własnego projektu, aby była ona wyjątkowa i unikatowa, z przyjemnością ją wykonamy. Dzięki dobrze wyposażonej pracowni jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym projektom. Często do takich prac ściągamy kamienie prosto z Antwerpii, żeby biżuteria zrobiona przez nas była jak najbardziej oryginalna.  Co więcej, dzięki naszym kontaktom i znajomości rzemiosła dobieramy tak klejnoty pod względem czystości i jakości, aby cały projekt miał podstawę ekonomiczną. Zastrzegamy jednak, że nasze prace wykonujemy wyłącznie w srebrze lub złocie. Dodatkowo taką biżuterię możemy porodować lub wygrawerować tekst na pamiątkę.