Zapraszamy do Salonów Jubilerskich Stańczyk w Leclerc i Wola Park

Grawerowanie Warszawa, zmniejszanie pierścionków.

Poszukujesz jubilera na Ursusie? Zapraszamy do naszego salonu, gdzie znajdziesz szeroki asortyment ekskluzywnej biżuterii.

jubiler-ursus
jubiler-ursus

Grawerowanie Warszawa

Nasza pracownia zajmuję się renowacją biżuterii. Dzięki fachowym umiejętnościom potrafimy sprostać trudnym ręcznym naprawom. Zanim klient zdecyduję się na taką naprawę, informujemy bezpłatnie o kosztach. Oczywiście nie są nam obce takie usługi jak skracanie, polerowanie, grawerowanie biżuterii czy zmniejszanie pierścionków. Co ważnie do renowacji przyjmujemy produkty nie tylko kupione w naszych salonach.

W naszej ofercie znajduje się również wyrób obrączek. W salonie jest ponad sto różnych wzorów, ale można je modyfikować w dowolny sposób. 

Inne usługi jubilerskie

Jeżeli zależy Ci na wykonaniu biżuterii według własnego projektu, aby była ona wyjątkowa i unikatowa, z przyjemnością ją wykonamy. Dzięki dobrze wyposażonej pracowni jesteśmy w stanie sprostać najtrudniejszym projektom. Często do takich prac ściągamy kamienie prosto z Antwerpii, żeby biżuteria zrobiona przez nas była jak najbardziej oryginalna.  Co więcej, dzięki naszym kontaktom i znajomości rzemiosła dobieramy tak klejnoty pod względem czystości i jakości, aby cały projekt miał podstawę ekonomiczną. Zastrzegamy jednak, że nasze prace wykonujemy wyłącznie w srebrze lub złocie. Dodatkowo taką biżuterię możemy porodować lub wygrawerować tekst na pamiątkę. 

Sklep E.Leclerc Jerozolimskie
Poziom 0
ul. Jutrzenki 156
02-231 Warszawa

kom.601442497

Godziny otwarcia:
pn – sob: 10:00 – 20:00

Serdecznie zapraszamy!

Zapraszamy również do innego naszego salonu, który znajduje w CH Wola Park jubiler Wola.